Rowery szosowe

Rower szosowy jest w planach niejednego amatora kolarstwa. Jednak aby wybrać coś w sam raz na miarę własnych potrzeb, warto rozumieć typ roweru szosowego, jaki chce się kupić, ocenić możliwy komfort jazdy, jakość wykonania itd. W naszym artykule rzucimy trochę światła na ten temat. Mamy nadzieję, ze dzięki temu wybór roweru stanie się prostszy.

Rowery szosowe Kross i Bianchi

Firma Kross jest znana na rynku rowerów. Produkty tej marki można spotkać na polskich trasach dosyć często. Interesujący rower szosowy damski czy rowery gravel Kross można kupić za relatywnie małe pieniądze, co powinno zadowolić średnio wymagających wielbicieli jednośladów. Rowery Bianchi natomiast… No, to już zupełnie inna para kaloszy.

Ambicje rowerowe wymagają często bardzo zaawansowanych rozwiązań technologicznych jak hydrauliczne hamulce tarczowe na przykład. Bez takich układów trudno sobie wyobrazić zmagania w wymagających trasach, o wyścigach już nie wspominając. Czasami porządne hamulce mogą ustrzec rowerzystę przed naprawdę konkretną kontuzją, która może przekreślić cały sezon. W sklepie Car-Bike można się zapoznać z rowerami szosowymi, które spełnią wymagania bardziej ambitnych cyklistów.

Wybór modeli jest więcej niż wystarczający, aby każdy rowerzysta znalazł coś dla siebie. Nawet jeśli nie interesuje nas udział w zawodach, rower szosowy Bianchi to rama wykonana z lekkich materiałów, które gwarantują przyjemność jazdy zwłaszcza na podjazdach. Lekkie konstrukcje połączone ze specjalnie zaprojektowanym kształtem oferują mniejszy kąt natarcia, a więc i osiąganie dużych prędkości wymaga mniej wysiłku za sterami zaawansowanej szosówki. I choć profesjonalny rower kolarski jest droższy od tego, co zazwyczaj oferuje firma Kross, porównanie osiągów oraz komfortu jazdy wyraźnie wskazuje, że warto zerknąć na stronę https://rowerszosowy.pl/pl/c/Rowery-szosowe/2 i przejrzeć ofertę włoskich rowerów Bianchi.

Rowery MTB

Kolarstwo szosowe to jedno, a Mountain Bike coś zupełnie innego. Rowerzyści muszą zakupić dwa rodzaje jednośladów, jeśli chcą mieć 100% satysfakcji zarówno na szosie, jaki i w dzikim terenie. Tu rozmiar koła musi być inny, kierownica… to po prostu zupełnie odmienna kategoria. Firma Bianchi jednak oferuje doskonałe rozwiązania również i dla miłośników MTB. Rowery spod tego szyldu to gwarancja jakości na wysokich obrotach, więc jeśli kogoś interesują zmaganie w najtrudniejszych warunkach, powinien przynajmniej raz odwiedzić adres https://rowerszosowy.pl/pl/c/Rowery-MTB/3.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here