Casio ProTrek dla sportowych zapaleńców!

Sport to pojęcie zawierające w sobie bardzo wiele elementów. Nie wszystkie dyscypliny są sobie równe, a każda z nich wymaga całkowicie odmiennego podejścia i przygotowania. Trudno znaleźć jednak taką, w której wielofunkcyjne zegarki sportowe, nie miałyby zastosowania. Poza pomiarem czasu, zapewniają one dostęp do szeregu przydatnych funkcji, które pozwalają przekraczać swoje własne granice. Niezwykła wszechstronność i ogromne możliwości, niezbędne są szczególnie w sportach ekstremalnych oraz wszędzie tam, gdzie ludzka działalność nie jest zjawiskiem codziennym. Jeżeli uwielbiasz ekstremalne wyzwania sportowe lub dzielnie przemierzasz świat, to z pewnością spodobają Ci się jedyne w swoim rodzaju outdoorowe zegarki Casio ProTrek!

Dlaczego Casio ProTrek?

Co sprawia, że zegarki Casio ProTrek są tak niezwykłe, łatwo dostrzeżemy przyglądając się ich parametrom. Zaawansowane modele japońskiej marki to specjalistyczne zegarki na wyprawę, a to wymaga od nich idealnego przystosowania. We wszystkich modelach Casio ProTrek, podstawę stanowi solarny mechanizm, który zasila czasomierz, pobierając energię z promieni słonecznych. Zapewnia to całkowitą swobodę użytkowania, nawet z dala od źródeł energii i zagwarantuje, że wszystkie dodatki, w które wyposażone są sportowe zegarki Casio ProTrek, będą zawsze gotowe do działania.

Najlepsze sportowe zegarki Casio ProTrek!

Dobry pokaz możliwości, jaki dają outdoorowe zegarki Casio ProTrek, widoczny jest w modelu Casio PRW-2500-1ER. Ten zaawansowany zegarek cyfrowy, jest doskonałym towarzyszem wspinaczy, a także wszystkich sportowców odnajdujących swoje miejsce w przestworzach. Główną rolę odegra tu z pewnością wysokościomierz, którego wskazania sięgają, aż 10 000 m, a każdy miłośnik gór z  pewnością doceni fakt, że zegarek Casio ProTrek PRW-2500-1ER odporny jest na działanie ujemnych temperatur. Jeśli potrzebny Ci zegarek na wyprawę, to nie obejdziesz się bez kompasu, termometru oraz barometru, których obecność w modelu Casio ProTrek wydaje się niejako oczywista. Cyfrowy zegarek z tworzywa sztucznego, wyposażony jest też w rozbudowany kalendarz, aż 5 alarmów, timer, 200m wodoszczelności oraz automatyczne podświetlenie, co ostatecznie składa się na idealny zegarek outdoorowy Casio ProTrek!

Sportowe zegarki nie zawsze muszą być wykonane w całości z tworzywa sztucznego, a dowód tego znajdziemy w modelu Casio ProTrek PRG-600YB-3ER. Analogowo-cyfrowy zegarek na materiałowym pasku, wygląda bardzo stylowo i pięknie łączy się z solidną, metaliczną kopertą. Połączenie klasycznej tarczy z funkcjonalnością wyświetlacza cyfrowego, zapewnia nienaganny wygląd przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności. Zegarki Casio ProTrek skrywają z resztą więcej ciekawych niespodzianek. Męski zegarek sportowy Casio PRW-600Y-1AER to analogowo-cyfrowy model z paskiem wykonanym z mieszanki tworzywa sztucznego oraz włókien węglowych. Zapewni to nie tylko pełną wygodę podczas jego noszenia, ale również nadzwyczajną odporność, z której słyną z resztą zegarki Casio. Tak jak ich poprzednik, oba modele wyposażone są w nadzwyczajne rozwiązania, które pozwolą zabrać je na najwyższe szczyty ludzkich możliwości.

zegarki turystyczne

Z pewnością wielu zakłada, że zaawansowane zegarki sportowe muszą wiele kosztować i tak jak świat ekstremalnego sportu, zdominowany został przez męskie zegarki. Choć trudno w to uwierzyć, także tutaj zegarki Casio ProTrek mają bardzo wiele do powiedzenia. Damski zegarek outdoorowy Casio ProTrek PRG-300-1A4ER to propozycja nie dość, że dla Pań to jeszcze w nad wyraz atrakcyjnej cenie. Cyfrowy zegarek damski wykonany jest z czarnego tworzywa sztucznego z licznymi, różowymi wstawkami. Casio ProTrek to nie tylko design, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalny zegarek. Tak jak w poprzednie modele, damski zegarek na wyprawę, wyposażony jest w wysokościomierz, termometr, barometr, alarm, 100m wodoszczelności i wiele, wiele innych. 

Tych kilka modeli nie pozostawia żadnych wątpliwości, zegarki Casio ProTrek to idealne zegarki dla sportowych zapaleńców. Sama ich funkcjonalność dosłownie zachwyca, a niezawodność gwarantowana przez markę Casio dopełnia ich ekstremalnego charakteru. Wśród licznych modeli Casio ProTrek, każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy z nich dostępny jest na stronie autoryzowanego sprzedawcy zegarek.net.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here