Szukasz anonimowego i luksusowego miejsca do wypoczynku? Wybierz apartament na dobę o wysokim standardzie!

Współcześnie apartamenty na dobę stały się bardzo popularne, chętnie doceniane przez osoby w różnym wieku i z odmiennymi potrzebami. Apartament na dobę ma wiele zalet przede wszystkim każdy gość jest tutaj anonimowy. Nie musimy, jak w przypadku rezerwacji pokoju hotelowego udawać się do recepcji i opłacać koszt noclegu. Możemy za pomocą Internetu przelać środki na konto osoby wynajmującej apartament i dowolnie ustalić sposób odebrania kluczy. Obecnie luksusowe apartamenty starają się zadbać o dyskrecję i umieszczają klucze w skrzyneczkach na drzwiach wejściowych. Dzięki temu osoby wynajmujące nie muszą przyjeżdżać i przekazywać kluczy, a najemcy zyskują pożądaną anonimowość.

Apartamenty na doby to doskonałe rozwiązanie dla osób będących w delegacji, szybko zwiedzających nieodkryte dotychczas miasto, potrzebujących chwile wytchnienia lub chcących przeżyć romantyczną noc w eleganckich warunkach (w pełnej dyskrecji). Apartamenty na doby mają wielu zwolenników, w tej grupie znajdują się osoby nie lubiące ujawniać swojej tożsamości, single, pary, grupy przyjaciół oraz rodziny z dziećmi.

Jakie korzyści oferuje apartament na dobę?

Przede wszystkim apartament na dobę chroni anonimowość gościa. Dyskretność jest tutaj zachowana na najwyższym poziomie, dlatego też z apartamentów na doby bardzo często korzystają osoby publiczne i sławne, które chcą wypocząć od codziennych obowiązków i sytuacji, w których są rozpoznawalne. Równie chętnie wynajmują apartamenty na doby osoby zamierzające przyjemnie i dyskretnie spędzić noc ze swoją partnerką lub partnerem.

Apartamenty na doby posiadają bogate wyposażenie, między innymi wynajmujący  mają możliwość korzystania z kuchni. To bardzo atrakcyjne i pomocne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi lub samotnych podróżników.

Dodatkowo apartamenty na doby mają znacznie większą powierzchnię niż tradycyjne pokoje hotelowe. Świetnym przykładem są apartamenty na doby Szczecin, które oferują apartamenty o powierzchni nawet do 54 m2.

Ponadto cennym atutem apartamentów na doby jest sprzątanie wliczone w cenę oraz szeroki wybór dowolnych terminów wynajmu. Im dłuższy termin najmu, tym korzystniejsze rabaty dla najemcy. Jeśli chodzi o koszt wynajmu, to apartamenty na doby również wypadają korzystniej niż hotele. Cena za wynajęcie luksusowego apartamentu nie przekracza 200 złotych, zaś średnia cena pokoju w hotelu czterogwiazdkowym wynosi około 250 złotych.

Apartamenty na doby Szczecin – luksus i wygoda

Polecanymi apartamentami do wynajęcia są między innymi apartamenty na doby Szczecin. Położone są w województwie zachodniopomorskim, które gwarantuje niezwykłe walory klimatyczne. Apartamenty na doby Szczecin mieszą się w nowo wybudowanych apartamentowcach w śródmieściu Szczecina. Posiadają dogodną lokalizację, która umożliwia gościom komfortowe poruszanie się po mieście (bliskość  przystanków komunikacji miejskiej, restauracji, zabytków, kin, teatrów).

Apartamenty na doby w Szczecinie pozwalają wypocząć w eleganckich i nowoczesnych warunkach. Każde lokum jest gustownie zaaranżowane i wyposażone w kuchnię, łazienkę, sypialnię, pokój gościnny oraz niezbędny sprzęt. Goście apartamentów mają do dyspozycji szerokopasmowy Internet bezprzewodowy (Wi-Fi), telewizor LED, a także cichobieżną windę. Nie muszą się martwić również o niezbędny sprzęt pomocny w życiu codziennym np. suszarka do włosów, pralka, żelazko, ręczniki.

Jesteś zainteresowany wynajęciem apartamentu na doby w Szczecinie? Sprawdź ofertę na lussoapartamenty i wybierz lokum dla siebie!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here