Kilka praktycznych porad, jak złapać najlepsze wakacje last minute

0
2251

Wyjazd na wakacje w ostatnim momencie to konieczność szybkiego reagowania na pojawiające się, atrakcyjne oferty, ale także i możliwość upolowania wymarzonego urlopu bardzo niewielkim kosztem. Dzięki temu jesteśmy w stanie polecieć w miejsca powszechnie uważane za drogie lub wręcz bardzo drogie, a jednocześnie nie nadwerężymy zbyt mocno naszego budżetu. Jak skutecznie polować na oferty wakacji last minute? Gdzie szukać najbardziej łakomych kąsków? Czy możemy jakoś ułatwić sobie to zadanie?

1. Termin wyjazdu ma znaczenie

2. Płatność z góry jest najlepszą opcją

3. Chcesz polować na okazje? Przeczesuj Internet w poszukiwaniu ofert

Termin wyjazdu ma znaczenie

Oczywistym jest, że najwyższe ceny wycieczek zagranicznych występują w sezonie, który najczęściej przypada dokładnie w wakacje. To właśnie wtedy najwięcej osób wyjeżdża z rodzinami i dziećmi na urlop, na plażach jest tłok, a zwiedzania zabytków nijak nie można nazwać spokojnym. Jeżeli chcemy więc nie tylko mniej zapłacić, ale także pojechać na wakacje w terminie, gdy najbardziej oblegane kierunki są już mniej oblegane, powinniśmy celować w koniec sezonu lub wręcz w terminy po jego zakończeniu. W przypadku miejsc na południu Europy czy północy Afryki dobrze jest wręcz jechać na jesieni lub zimą – dzięki temu nie będzie tak gorąco, a wycieczki objazdowe i inne atrakcje będą dla nas przyjemniejsze.

Płatność z góry jest najlepszą opcją

W przypadku rezerwacji last minute najlepszym sposobem opłacenia takiego urlopu jest sfinalizowanie transakcji od razu. Po pierwsze, jeżeli celujemy w oblegane kierunki, jak Hiszpania: https://dreamtours.pl/wakacje/hiszpania, Teneryfa: https://dreamtours.pl/wakacje/teneryfa czy Majorka: https://dreamtours.pl/wakacje/majorka, zakończenie transakcji daje nam pewność, że na sto procent pojedziemy w wybranym terminie. Dodatkowo, jeżeli płacimy z góry, czasem możemy zyskać dodatkowy rabat, dzięki czemu cena będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.

Chcesz polować na okazje? Przeczesuj Internet w poszukiwaniu ofert

Jeżeli chcemy jechać na wakacje niewielkim kosztem, musimy się trochę wysilić. Poza standardowym, szeroko zakrojonym przeszukiwaniem Internetu w poszukiwaniu najlepszych ofert warto również zaglądać na strony tour operatorów, jak np. https://dreamtours.pl. Poza tym możemy korzystać z różnych porównywarek internetowych oraz dodatkowych narzędzi, jak np. last minute alert, który natychmiast poinformuje nas mailowo, gdy na rynku pojawi się oferta odpowiadająca ustalonym przez nas wymaganiom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here