festiwale w Energylandii

Energylandia to największy rodzinny park rozrywki w Polsce. Co sezon odwiedza go cała masa ludzi, w wyniku czego z roku na rok przybywa w nim coraz więcej atrakcji. Jednak park rozrywki Energylandia to nie tylko miejsce wspaniałej zabawy dla wszystkich członków rodziny, to również regularnie odbywające się festiwale muzyczne. O jakich festiwalach mowa?

Źródło: https://www.poprostukasia.pl/energylandia-festiwale-2020/

Festival 80’s Superstars

Już w tym roku odbędzie się ponownie przez wszystkich wyczekiwany festiwal muzyki lat 80. Jest to wyjątkowa okazja dla miłośników muzyki tego typu. W tym dniu na terenie parku rozrywki rozbrzmią dźwięki muzyki disco oraz największe hity tamtych lat. warto rozważyć udział w tym wydarzeniu, ponieważ jest to świetna okazja do niezapomnianej zabawy, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Możemy się spodziewać występu taki gwiazd jak Sandra, Napoli Francesco, Savage, czy Bad Boys Blue.

Festival 90’s Superstars

W sezonie letnim park rozrywki Energylandia oferuje cały wachlarz atrakcji oraz wyjątkowych wydarzeń. Już w czerwcu, wraz z rozpoczęciem lata w parku rozrywki będzie bardzo głośno, na terenie Energylandii rozbrzmieją hity lat 90. Jest to okazja do zabawy dla całej rodziny, każdy odwiedzający będzie mógł się zabawić w rytmie dobrej muzyki. Możemy spodziewać się gwiazd pokroju Dr. Alban, Jenny Berggen, Face Meets, Fun Factory, Mr. President i wielu wielu innych.

Festival Disco Polo

Kolejna impreza, która będzie miała miejsce w tym roku to festiwal disco polo. Najprawdopodobniej odbędzie się on w lipcu i będzie trwał 2 dni. W trakcie jego trwania będziemy mogli usłyszeć najpopularniejsze hity, które do tej pory pojawiały się na weselach lub innych imprezach. W zeszłym roku w festiwalu disco polo wzięło udział wiele zespołów, między innymi Piękni i Młodzi, Boys, Czadoman, Sławomir, Power Play oraz Cliver.

Festiwale w Energylandii są wyjątkowe, ponieważ w trakcie ich trwania, wszyscy goście mogą korzystać bez ograniczeń z wszystkich atrakcji Parku Rozrywki. Energyladnia i jej wszystkie atrakcje, tej nocy są do dyspozycji uczestników. Nie muszą oni ponosić żadnych dodatkowych opłat.

Zobacz też: http://www.dlaturysty.pl/jakie-atrakcje-czekaja-na-dzieci-w-tatrach-i-na-podhalu/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here