Turcja i Egipt od wielu lat pozostają najbardziej popularnymi kierunkami wyjazdów wakacyjnych Polaków. Powodów jest wiele, jednak głównymi zaletami tych regionów jest przyjazny klimat i piękne piaszczyste plaże. W okresie zimowym, kiedy w Polsce jest chłodno w Egipcie świeci słońce i panują upały. Nie bez znaczenia jest także aspekt ekonomiczny – wycieczki do Egiptu są bardzo tanie, a loty realizowane są także z lotnisk lokalnych. Bezpośrednio dolecieć można z Warszawy, Gdańska, Katowic, Wrocławia i Poznania.

Dlaczego warto wybrać Turcję?

-Baza hotelowa w Turcji jest bardzo rozbudowana, a wybierając hotel pięciogwiazdkowy możemy być pewni, że standard usług będzie bardzo wysoki. Biorąc pod uwagę ten aspekt, Turcja jest idealna dla bardziej wymagających klientów.
-Do wyboru mamy wiele szerokich i pięknych plaż piaszczystych, między innymi w Side, Didim, Kusadasi, Belek i Antalyi
-W Turcji znajdziemy wspaniałe kurorty. Szczególnie warte uwagi są Ethiye. Oludeniz, Bodrum i Kusadasi.
-Można skorzystać z wielu wycieczek fakultatywnych. Do wyboru mamy bardzo dużo opcji
-Wspaniała pogoda w Turcji utrzymuje się od kwietnia aż do końca października.

Dlaczego warto wybrać Egipt?

– Egipt jest warty uwagi szczególnie ze względu na świetną pogodę. Niezależnie od pory roku, aura jest zawsze korzystna. Słońce świeci bezustannie i praktycznie nigdy nie pada deszcz.

– W Egipcie można spędzić aktywne wakacje uprawiając windsurfing, surfing, nurkowanie czy kitesurfing.

– Egipt słynie ze wspaniałych kurortów, a każdy z nich ma coś innego do zaoferowania. Najbardziej popularne są Hurghada, Sharm el Sheikh i Marsa Alam. Nie można jednoznacznie stwierdzić, które z tych miejsc jest najlepsze. Wybierając najmłodszy Mars Alam musimy liczyć się z tym, że wieczorem trzeba zostać w hotelu. Z kolei Sharm el Sheikh i Hurgahada położone są dość blisko centrum, dlatego wieczorami można wybrać się do baru, restauracji czy dyskoteki poza hotelem.

– W Egipcie możemy skorzystać z wielu wycieczek fakultatywnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here