Od kilkunastu dni możemy oficjalnie cieszyć się latem. Oznacza to, że siłownie przeżywają oblężenie. Wiele osób chce zdążyć zrzucić wagę prze wyjazdem na urlop. Jednak niestety ich trudy są daremne.

Piękna sylwetka na lato

1 stycznia to nie tylko pierwszy dzień nowego roku, ale również Dzień Niedotrzymanych Postanowień. Obiecujemy sobie, że „od dziś” rzucamy palenie, zapisujemy się na siłownię, zaczynamy naukę nowego języka. Większość osób nigdy nie dotrzymuje danego sobie słowa i wraca do starych, zazwyczaj złych nawyków. Druga fala postanowień, jednak już konkretnych, to czas wiosna-wczesne lato. Im na dworze cieplej, tym więcej ciała pokazujemy. Jednak niekiedy wstydzimy się zbędnych kilogramów, oponki na brzuchu czy dużych ud. W związku z tym zabieramy się za siebie, by na plaży móc bez kompleksów chodzić w stroju kąpielowym. Co jest najpopularniejszą metodą odchudzania? Oczywiście siłownia. Niestety, niektórzy budzą się za późno z zimowego snu, w związku z czym szukają szybszych metod, ponieważ upragniony urlop już tuż, tuż. Co mogą zrobić spóźnialscy? Skorzystać z wczasów odchudzających w jednym z wielu takich ośrodków w Polsce. Jednym z nich jest położony na Mazurach Fox Boot Camp.

Wczasy odchudzające – szybko i skutecznie

5 kilogramów mniej w tydzień? W domu czy na siłowni to praktycznie nie możliwe. Trzeba wiele samozaparcia, by osiągnąć taki wynik. Dieta, całodzienne ćwiczenia, no i pokłady motywacji. Za dużo, by poradzić sobie samemu. Jednak jeżeli masz wsparcie trenera, obok siebie innych zdeterminowanych i odpowiednio ułożony program żywieniowy, nic nie jest niemożliwe. Dokładnie tak wyglądają wczasy odchudzające w Fox Boot Camp. Zobacz na tej stronie szczegóły pobytu. Najważniejsze, co musisz wiedzieć to to, że w trakcie wczasów odchudzających nie ma czasu na nudę. Od rana do wieczora jesteś „w treningu”. Przed śniadaniem krótka przebieżka, później ćwiczenia z ciężarami, jazda na rowerze, pływanie, siatkówka, spływ kajakiem, słowem moc atrakcji. Do tego dołóż zbilansowane posiłki, które sprawią, że będziesz miał siły pokonywać kolejne kilometry a jednocześnie nie będziesz przybierał na wadze.

Najważniejsze – metamorfozy

Jeżeli potrzebujesz szybko schudnąć, wczasy odchudzające w Fox Boot Camp będą świetnym wyborem. Nie jesteś przekonany? W takim razie spójrz na metamorfozy uczestników obozu (https://www.foxbootcamp.pl/metamorfozy). Jak widzisz każdy, kto przyjeżdża na Mazury, zrzuca co najmniej kilka kilogramów. Rekordziści potrafią zostawić nawet kilkanaście zbędnych kilogramów. A to wszystko w jeden lub dwa tygodnie. Dlatego jeżeli twój urlop jest tuż za pasem, dobrze przemyśl czy warto iść na siłownię, czy lepiej zainwestować czas we wczasy odchudzające.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here